Preču piegādes veidi un maksa par piegādi

  1. Pircēja nopirktas Preces tiek piegādātas uz adresi, kuru Pircejs ir noradījis kā Piegādes adresi noformējot Pasūtījumu. Pircējs ir atbildīgs par norādītas Piegādes adreses precizitāti.
  1. Preču piegāde tiek īstenota 2-5 darba dienu laikā pēc Pasūtījuma apmaksas. Dažos gadījumos objektīvo apstakļu dēļ Preču piegāde var aizņemt ilgāko laiku, par ko Pircējs tiek informēts atsevišķi pirms Pasūtījuma apstrādes sakuma. Ja Pircējs nepiekrīt pagarinātam piegādes laikam, Pasūtījums tiek anulēts un Pircējam tiek atgriezta pilna par Pirkumu samaksāta summa.
  1. Preču piegādes maksa var mainīties atkarībā no piegādes adreses un ir redzāma Pasūtījuma noformēšanas formā. Preces, kuras prasa nestandarta piegādes veidu var tikt piegādātas par paaugstināto maksu, par ko Pircējs tiek informēts atsevišķi pirms Pasūtījuma apstrādes sakuma. Ja Pircējs nepiekrīt paaugstinātai piegādes maksai, Pasūtījums tiek anulēts un Pircējam tiek atgriezta pilna par Pirkumu samaksāta summa.
  1. Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30kg, Preces tiek piegādātas līdz pirmai drošai vietai telpā. Ja sūtījuma svars ir lielāks par 30kg Prece tikai tiks izkrauta no transporta noradītajā Piegādes adresē.

SIA Informatīvais Serviss © 2021