4Z57A10847-LENOVO 3M LC-LC OM4 MMF CABLE

71.46 ( Cena bez PVN: 59.06)

Noliktavā 24 prece/-es

Apraksts

4Z57A10847-LENOVO 3M LC-LC OM4 MMF CABLE–“LENOVO SERVER NETWORK ADAPTERS”
SKU: 231945
EAN:
Stock: 24

Garantija: 12 M
Cena bez PVN: 59.05

Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

Kabeļa garums:
3 m
Kabeļa krāsa:
Blue
Savienotājs 1:
2x LC
Savienotājs 2:
2x LC
Optiskās šķiedras veids:
OM4
Savienotāja veids:
Male connector

Informācija atjaunota: 2021-09-22 15:25

 

Papildu informācija

Svars 0.909591 kg
Dimensijas -1 × -1 × -1 mm
Brand

LENOVO